קצת אודותינו

סלטים ומותגי איכות

חברת גי.גי.זי בע”מ הינה בבעלות משפחת ג’בריני מחברון אשר בבעלותה מחלבה גדולה וותיקה בחברון ומפעל סלטים תחת השם  AL JEBRINI DAIRY & FOOD INDUSTRIES למשפחת ג’בריני יגע וניסיון רב ביצור מזון בכלל וסלטים בפרט החברה רכשה מפעל ליצור סלטים בראשון לציון, ופיתחה ושיפרה מתכוני סלטים חדשים על בסיס מתכונים מסורתיים ואיכותיים וידע רב בתחום במפעל פועל קו החומוס המתקדם בישראל ואחד המתקדמים במזרח התיכון. תהליך יצור החומוס הינו תהליך רציף וממוחשב , ללא  מגע יד אדם, מכניסת גרגירי החומוס ,השליטה במתכון המבוקש  ועד אריזתו בגביע לשיווק. תהליך יצור זה מבטיח איכות גבוהה של החומוס 

קצת על

החזון שלנו

להכיר לעולם את הטעמים והניחוחות האוריינטליים של אגן הים  התיכון. לא משנה היכן אתם בעולם אנו ניצור עבורכם את המתכונים האותנטיים של כל תרבות ומטבח של אגן הים התיכון ואתם תוכלו להרגיש בכל טעימה כאילו אתם שם.

תמיד נשלב חומרי גלם איכותיים וטריים אבל בסיסיים ובריאים ביותר ואיתם ניצור את מתכוני הגורמה שלנו עבורכם. תמיד נשלב בין התרבויות השונות של עובדינו כדי ליצור עולם טוב יותר עבור כולנו.

סידרת סלט חצילים
שכולם אוהבים!

חומוס
במבחר טעמים!

חומרי גלם
איכותיים וטריים!

שפים ממליצים

קצת על

הערכים שלנו

שילוב אמיץ

שילוב אמיץ של תרבויות, של חומרי גלם ותבלינים .להעז באומץ לשלב בין תרבויות טעמים שונים ותבלינים כדי ליצור מרקמים נפלאים

מסירות

מסירות ללא גבול כדי לקדם את החזון שלנו. ולשלב בין תרבויות שונות ולהכיר לעולם טעמים וחוויות קולינריות המבוססות על מסורות רבות שנים.

חדשנות 

לחקור ולחפש חדשנות טכנולוגית אשר תאפשר לנו מצד אחד לשמור על המתכונים מסורתיים ולייצר אותם בתהליכים חדשניים אשר יבטחו איכות, חווית הגשה , ושילובים חדשים.

טעמים וניחוחות מהמזרח התיכון

להכיר לעולם את הטעמים והניחוחות האוריינטליים של אגן הים התיכון.